فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور مسئولان؛

بخش مطالعه خصوصی آقایان و بانوان در کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه افتتاح شد

بخش مطالعه خصوصی آقایان و بانوان در کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، بخش مطالعه خصوصی آقایان و بانوان در کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه با حضور بخشدار مرکزی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر قروه، رییس کمیسیون امور بانوان فرمانداری و نماینده امام جمعه و برخی دیگر از مسئولان افتتاح و راه اندازی شد.
زیبا عبدالملکی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قروه در آئین افتتاح این بخش اظهار داشت: بخش مذکور در دو اتاق مجزا برای آقایان و بانوان با ظرفیت ۱۴ نفر راه اندازی می شود و ظرفیت خوبی برای علاقمندان به مطالعه در شهرستان خواهد بود.
وی عنوان کرد: افزاد می توانند از ساعت ۷٫۳۰ صبح تا 19 عصر  از این فضا که با بهترین امکانات از جمله میز و صندلی مخصوص مطالعه ، کمد اعضا ، و ...تجهیز شده است استفاده کنند.
عبدالملکی توجه به نیازهای مخاطبان را در ترویج فرهنگ مطالعه مهم ارزیابی کرد و  افزود: برای تجهیز این بخش ویژه، بالغ بر 2 میلیارد ریال هزینه شده است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قروه بیان کرد: علاقمندان می توانند با پرداخت ماهیانه یکصد و 50 هزار تومان از خدمات بخش خصوص مطالعه در کتابخانه شهید مدرس قروه استفاده کنند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر شهرستان قروه دارای پنج باب کتابخانه عمومی نهادی و دو باب کتابخانه عمومی مشارکتی با سه هزار و 600 عضو فعال و 90 هزار نسخه کتاب با موضوعات متنوع است.
عبدالملکی از راه اندازی کتابخانه عمومی ابوذر شهرستان قروه در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: این کتابخانه دارای به روزترین تجهیزات و امکانات برای خدمت رسانی به علاقمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.
 
 
نسخه قابل چاپ