فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای تکریم مقام شامخ شهداء؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان با خانواده شهید سردار رضانژاد در شهر مریوان دیدار کرد

محمد مخدومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در راستای تکریم مقام شامخ شهداء با خانواده شهید سردار رضانژاد در شهر مریوان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، محمد مخدومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان با همراهی عدنان یعقوبی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان با خانواده شهید سردار رضانژاد دیدار و گفت و گو کرد.
محمد مخدومی در این دیدار با تاکید بر لزوم پاسداشت یاد و خاطره شهداء، عنوان کرد: تكريم و تعظيم مقام شامخ شهداء يك وظيفه اساسی و ضرورتی غير قابل انكار است
وی بیان کرد: شهداء با تاسی از اعمال و رفتار بزرگان دین، درس فداكاری، وفاداری، از خود گذشتگی، شجاعت و شهامت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رساندند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند.
مخدومی اضافه کرد: نهاد کتابخانه های  عمومی توجه ویژه ای به مقام شامخ شهداء و ایثارگری های آن ها دارد و از تولیدات با موضوع شهید و شهادت حمایت ویژه ای می کند.
در پایان این دیدار، لوح تقدیر و هدیه ای ویژه از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی به خانواده شهید سردار رضانژاد اهدا شد.
گفتنی است؛ شهید سردار رضانژاد در سال 1338 در شهرستان مریوان بدنیا آمد و در خرداد ماه سال  1368 در سن 30 سالگی و در درگیری با عوامل ضد انقلاب در منطقه کوسالان شهرستان سروآباد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
نسخه قابل چاپ