فهرست

اخبار شهرستان‌ها

تقدیر نماینده مجلس از اقدامات نهاد کتابخانه های عمومی کشور

بهزاد رحیمی، نماینده مردم شریف شهرستانهای بانه و سقز در مجلس یازدهم از اقدامات و فعالیت های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، بهزاد رحیمی نماینده مردم شریف شهرستانهای بانه و سقز در مجلس یازدهم با حضور در کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) شهرستان بانه از اقدامات و فعالیت های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی تقدیر کرد.
وی ترویج فرهنگ کتابخوانی را نیاز ضروری جامعه عنوان کرد و گفت: حمایت از متولیان حوزه کتاب و کتابخوانی که با هدف ارتقای شاخص های مطالعه در جامعه گام برمی دارند امری ضروری است.
رحیمی عنوان کرد: مجلس یازدهم حامی مقوله کتاب و کتابخوانی است و از نهاد کتابخانه های عمومی کشور که در این راستا فعالیت می کند حمایت و پشتیبانی می کند.
 در ادامه این نماینده مجلس به پویش شهرستانی «معرفی کتاب» پیوست و اقدام به معرفی کتاب «استراتژی اقیانوس آبی» نوشته دبلیو چان کیم ،رنه مابورنیا با ترجمه علیرضا پور ممتاز که توسط انتشارات آپادانا قلم به چاپ رسیده است نمود.
گفتنی است؛ پویش و مسابقه کتابخوانی بانه در راستای افزایش سواد رسانه ای و ترویج کتابخوانی با همکاری کتابخانه های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان برگزار می شود.
 
نسخه قابل چاپ