فهرست

اطلاعيه

از سوی فصلنامه تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی صورت پذیرفت؛

فراخوان ارسال مقاله برای ویژه‌نامه کتابخانه‌های عمومی در همه‌گیری کرونا

فصلنامه علمی پژوهشی «تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی» اندیشمندان، پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه کتابداری را دعوت به ارسال تحقیقات‌شان در موضوعات مختلف این حوزه در دوران همه‌گیری کرونا برای انتشار در ویژه‌نامه‌ تابستان ۱۴۰۲ این نشریه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، فصلنامه علمی-پژوهشی «تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی» قصد دارد در ویژه‌نامه تابستان ۱۴۰۲، دستاوردهای پژوهشی در حوزه‌ اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی را با تأکید بر موضوع همه‌گیری کووید-۱۹ منتشر کند.

اندیشمندان، پژوهشگران و صاحب‌نظران علاقه‌مند به مشارکت در این ویژه‌نامه می‌توانند مقاله‌های خود در موضوع «اثرات همه‌گیری کووید-۱۹ در حوزه‌ کتابخانه‌های عمومی» را تا آخر اردیبهشت ۱۴۰۲ برای این فصلنامه ارسال کنند.

پژوهشگران می‌توانند مقاله‌های خود را از طریق وب‌سایت نشریه به نشانی https://publij.ir ارسال کنند. مقالات ارسالی طبق ضوابط نشریه در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرایند داوری را طی خواهند کرد.

گفتنی است فصلنامه علمی پژوهشی تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی وابسته به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور جزء نشریات Q1 در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) است و در نتایج رتبه‌بندی کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۰ رتبه (الف) را کسب کرده است.